Pokazywanie postów oznaczonych etykietą gofry. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą gofry. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 14 lipca 2016

Najlepsze gofry!

Moje milion przepisów czeka na wrzucenie, pewnie nigdy tu nie dotrą, jak będę tak gospodarować czas jak ostatnio. Wstawanie o 5 mnie dobija, ale jeszcze trochę to się może przyzwyczaję. Mój pies wreszcie zaprzyjaźnił się z innym psem! W związku z tym dużo czasu spędzam na spacerach - dobrze dla zdrowia! Z odżywianiem nie jest tak wesoło, nie zawsze chce mi się gotować. Jak mam więcej czasu to robię takie przysmaki jak leczo (klik) a jak nie to jem kanapki. Też można :)

Dziś przepis na gofry:


Składniki na ok 8-10 gofrów:
1,5 szkl mąki
łyżeczka proszku do pieczenia
szczypta soli
1/4 szkl. cukru
2 jajka
3/4 szkl. wody
1/4 szkl. oleju

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika W kuchni na obcasach (@wkuchninaobcasach)

Wszystkie składniki mieszamy szpatułką (powinny zostać grudki) i smażymy. Podajemy z różnymi fajnymi dodatkami. Np z nutellą i malinami, jogurtem naturalnym, dżemem i malinami, masłem orzechowym i dżemem porzeczkowym albo z czym tylko lubicie!

A Wy z czym jecie gofry?